Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konkurs “Kartka Bożonarodzeniowa”

17 stycznia 2014 w Szkole Podstawowej Nr 18 im. Świętej Anny w Krakowie zostały ogłoszone wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”. Uczniowie z naszej szkoły zajęli w tym konkursie następujące miejsca:

I miejsce – Magdalena Piszczek z klasy trzeciej,

III miejsce – Barosz Ptak z klasy trzeciej,

wyróżnienie – Emilia Konieczny z klasy czwartej.

 

Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody: książki i kalendarze. Zostaliśmy zaproszeni na uroczysty koncert i powitani uroczystym poczęstunkiem.

Pozostałe dzieci z naszej szkoły (Martyna Hardyn z klasy pierwszej, Anna Gibiec z klasy drugiej oraz Arkadiusz Wojdyła z klasy trzeciej), które brały udział w konkursie otrzymały dyplomy i zakładki do książek.

Należy dodać, że prace naszych laureatów zostały wybrane spośród prawie 100 prac plastycznych z różnych szkół.