Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zbiórka dla Ukrainy w naszej szkole

Wojna w Ukrainie wyzwoliła w Polakach pokłady niezwykłej empatii. Chcemy pomagać i szeroko otwieramy serca na potrzeby walczącej Ukrainy.

Nasza Szkoła razem z Ochotniczą Strażą Pożarną w Toniach oraz Parafią św. Stanisława włączyła się w organizację pomocy Ukrainie poprzez zbiórkę żywności, kosmetyków, bielizny i odzieży. Wszystkie zebrane rzeczy zostały posegregowane i opisane. Będą one przewiezione do magazynów znajdujących się na terenie Krakowa. Zbiórka ta pokazała, że nasza społeczność nie jest obojętna na ludzką tragedię.

Możemy być z tego faktu dumni!

 

Chcielibyśmy podziękować Rodzicom za tak liczny odzew i przyniesione dary, które na pewno przekazane zostaną osobom potrzebującym.