Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dzień Kobiet

W tym świątecznym dniu wszystkim kobietom, tym dużym i małym, dedykujemy wiersz napisany specjalnie dla nich:

“Moc atrakcji w dniu kobiety, wasze wady i zalety zabieramy razem z sercem, innych obok dzisiaj nie chcę. Wdzięk, uroda, pasja, talent, mała cząstka życia zalet, co napędza nasze czyny, my kochamy Was dziewczyny. I choć macie milion zasad to sprawiacie, że ta praca, przyjemnością jest nie zmorą, inni bardziej męskie wolą. A Ja w sumie nie narzekam, gdzie nie spojrzę tam kobieta, jedna od drugiej piękniejsza, jedna grubsza, druga lżejsza. Jedna różne zna języki, druga mistrzem jest muzyki, trzecia ścisły umysł kryje, czwarta ćwiczy, piąta szyje, szósta świata zna kierunki, siódma z kwasu robi trunki, ósma jest w spódnicy wodzem, wzrokiem za wszystkimi wodze. Piękne, mądre damy szkoły, pozostawcie dziś swe zmory, zatrzymując chwilę święta, każdy o was dziś pamięta. Dziękujemy, że jesteście, kwiat i słodycz w serca geście od nas dla Was dziś składamy, bardzo mocno Was kochamy ❤