Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zbiórka rzeczy dla dzieci z Oddziału Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Krakowie

Drodzy Rodzice ❤️
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy zorganizować zbiórkę rzeczy dla dzieci z Oddziału Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Krakowie. Wiele z nich nie wróci do domu na święta. Spędzą ten czas w szpitalnych salach. Podarujmy im jakiś drobiazg, który choć na chwilę oderwie ich myśli od choroby i cierpienia. Chętnie przyjmiemy nowe rzeczy, które można zdezynfekować, np.przybory plastyczne: kredki, pisaki, bloki, farby, plastelinę, kolorowy papier, itp., puzzle, gry planszowe, klocki, książeczki, kolorowanki, itp. Zbiórka trwa od 9 listopada 2022r. do 22 grudnia 2022r. w sali nr 2.
Organizatorzy: klasa 2C
Opiekunowie: Agnieszka Wojdała i Anna Flazik