Strona 1 z 17  > >>

Zebranie rodziców klas I

zebranie odbędzie się 31 sierpnia w szkole o godz.: 17.00 - klasa Ia, godz. 17.30 - klasa Ib, godz. 18.00 - klasa Ic. Na zebraniu zostaną przedstawieni wychowawcy klas oraz rozdane loginy i hasła do Librusa.

Wyprawka pierwszoklasisty

Rodziców dzieci zapisanych do klas pierwszych prosimy o zapoznanie się z rzeczami, które będą potrzebne dzieciom już we wrześniu. W dokumencie znajdują się też inne istotne informacje. A wszystko dostępne TUTAJ.

Zakończenie roku szkolnego

zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw odbędzie się w piątek 25 czerwca. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem uroczystości.

Zebranie dla rodziców przyszłorocznych klas I

Szanowni Państwo, Rodzice przyszłorocznych Pierwszoklasistów!

W poniedziałek 21.06.2021 r. o godz. 18.00 obędzie się organizacyjne zebranie online. Link do spotkania znajduje się TUTAJ

Szkolny Budżet Obywatelski - wyniki

Niezwykle miło nam ogłosić wyniki głosowania w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Gratulujemy autorom i dziękujemy wszystkim głosującym! Zapraszamy do zapoznania się z listą zwycięskich projektów.

Wielkanoc

Zdrowych, radosnycn Świąt Wielkanocnych, przepełnionych radością z przebywania razem i spokojem płynącym z budzącej się do życia przyrody życzy społeczność SP nr 67 w Krakowie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

wielu głębokich i radosnych przeżyć w gronie rodziny, zdrowia, radości i wewnętrznego spokoju oraz przede wszystkim błogosławieństwa Bożego i nadziei, które pozwolą przetrwać i pokonać wszelkie przeciwności i trudności w każdym dniu nadchodzącego 2021 roku.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021

Drodzy Uczniowie. Przed nami nowy rok szkolny. Zapewne inny niż poprzednie, ale miejmy nadzieję, że obfitujący w dobrą naukę i nowe doświadczenia. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rozpoczęcia roku.