uczniów do klasy I

na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 prowadzona jest z wykorzystaniem systemu informatycznego – elektronicznego serwisu rekrutacyjnego dla rodziców Elemento (https://krakow.elemento.pl) - rodzice wypełniają zgłoszenie/wniosek, który należy wydrukować,  podpisać i dostarczyć do sekretariatu.

Formularz Zgłoszenia/Wniosku o przyjęcie można pobrać w sekretariacie szkoły lub wydrukować z serwisu rekrutacyjnego Elemento.

Zgłoszenia/Wnioski o przyjęcie do naszej szkoły należy składać od dnia 1 marca 20211 roku do dnia 31 marca 2021 roku:

-  w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00
-  w czwartki, w godzinach
od 9:00 do 17.00

Zarządzenie Prezydenta Krakowa w sprawie rekrutacji oraz Uchwałę Rady Miasta w spawie kryteriów naboru można przeczytać TUTAJ

Informacja

Dane osobowe kandydatów zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentacja postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu, w którym dziecko uczęszcza do danej szkoły.

Dane osobowe kandydatów nieprzyjętych zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego są przechowywane w szkole, która przeprowadzała postępowanie rekrutacyjne, przez okres roku, chyba że na rozstrzygnięcie dyrektora szkoły została wniesiona skarga do sądu administracyjnego i postępowanie nie zostało zakończone prawomocnym wyrokiem.