Strona 1 z 8  > >>

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-22

W środę 1 września 2021 r. zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi tej uroczystości.

Wakacje!

Wspaniałęgo wakacyjnego wypoczynku, słoneczka, pięknych widoków i cudownych ludzi na wycieczkowych szlakach. Regeneracji sił na kolejny rok szkolny! :)

Nauczanie zdalne

Przypominamy, iż od dnia 26.10.2020 r. szkoła pracuje w trybie nauczania zdalnego. Informacje o zajęciach zdalnych oraz o planie lekcji znajdują się w dzienniku elektornicznym.

W razie pytań prosimy o kontakt: dyrektor@sp67.krakow.pl

Z głębokim żalem zawiadamiamy

że w dniu 3 lipca 2020 r. w wieku 82 lat odszedł od nas na zawsze
ś+p Jerzy Dulczewski, nauczyciel i wychowawca młodzieży niedosłyszącej, kilkuletni dyrektor SP nr 67 w Krakowie.
Msza Św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostaniena cmentarzu Rakowickim we wtorek 14 lipca 2020 r. o godz. 13.00.

Wyrazy współczucia składa pogrążona w smutku Społeczność Szkoły Podstawowej nr 67

Próbny alarm przeciwpożarowy

To była wzorcowa Ewakuacja Przeciwpożarowa w SP 67.

Dzięki współpracy z OSP Tonie mogliśmy bardzo realistycznie odbyć ćwiczenia przeciwpożarowe w naszej placówce.

Noc naukowców

W piątek 27.09.2019 chętni uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać Wydział Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Podczas naszej wizyty byliśmy świadkami wielu ciekawych doświadczeń.

Dzień Kropki

Lubimy celebrować różne świeta. Nawet te malutkie i mało znane mogą sprawić przyjemność i posłużyć do nauczenia się czegoś nowego.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019-20

Dnia 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Tym razem w nieco inny sposób. Jako, że jest nas coraz więcej, uroczystość odbyła się w dwu turach, osobno dla klas młodszych, osobno dla starszych.