Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Uroczyste wręczenie nagród w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Książka”

Tematyka konkursu nawiązywała do książki artystycznej, czyli dzieła wykonanego w formie książki, przypominającego książkę, albo zainspirowanego dowolnymi aspektami tworzenia książki, jako unikatu. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Tychach. Wpłynęło na niego ponad 180 prac z całej Polski. Nagrodzono 13 z nich, wyróżniono 6, do wystawy zakwalifikowano ponad 80 książek. Naszą Szkołę reprezentowała Pola Pokrywka, której praca została nagrodzona.
Nadesłane prace powstały z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych i materiałów nadające im ciekawą i różnorodną formę, pokazały również pomysłowość, kreatywność oraz talent młodych twórców. Podczas wernisażu laureatom zostały wręczone nagrody i dyplomy.