Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jesteśmy dumni

Z wielką dumą i radością chcemy przedstawić Państwu naszego ucznia, Jana Kosiorowskiego. Janek dzięki swoim zdolnościom, ale również solidnej dawce pracy, osiągnął wiele sukcesów w konkursach informatycznych i matematycznych. Nie sposób nawet wymienić wszystkich konkursów, w których uczestniczył i miejsc na podium, które Jasiek zdobył w ciagu tych 8 lat nauki w naszej szkole. Tylko w 8 klasie Jasiek został m.in.:

  • Lureatem I stopnia w Olimpiady Informatycznej Juniorów, czym wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Polski na Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów, do której obecnie się przygotowuje,
  • Laureatem I miejsca XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego “Bóbr”,
  • Laureatem II miejsca Międzynarodowego Konkursu Programistycznego “Baltie 2023”,
  • uhonorowany srebrnym medalem na Ukraińskiej Olimpiadzie Informatycznej Dziewcząt i Juniorów (do której został zaproszony wraz z 3 innymi uczniami biorącymi udział w finale OIJ),
  • Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego,
  • Laureatem Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Jasiek otrzymywał wysokie wyniki w nauce ze wszystkich przedmiotów, a jego średnia ocen (5,71) jest jedną z najwyższych średnich w naszej szkole, dlatego jego nazwisko znalazło się w Złotej Księdze szkoły.

Janek wybierze sobie szkołę średnią, do której zostanie przyjęty na podstawie swoich osiagnięć. A my będziemy stawiać go jako wzór dla naszych młodszych uczniów – oby jak najwięcej poszło w jego ślady.

Jasiu, życzymy Ci wielu kolejnych sukcesów w nowej szkole!

Poniżej publikujemy linki do stron konkursowych:

OIJ:

https://www.facebook.com/OIJuniorow/posts/pfbid02eiR7adZXHZoutxKhwWZG5PVR1eBvGnrDbSXasgbPY7VrYR7rVo2frB7xkMuiuHJTl

Ukraińska Olimpiada Informatyczna:

https://www.facebook.com/FundacjaRozwojuInformatyki/posts/pfbid02FmN3xWrNKMYbdJF4g2CowSq8NuKQs2CaxdRLc9von6q25BZ1MpZeroZuR5a2LBWdl